O FIRMIE

Daj nam Impuls

O firmie GEOimpuls

Nowoczesne i kompleksowe usługi geodezyjne

Nasza Firma powstała w 2008r , założycielem firmy jest Robert Roszak-Kasza. W 2012r dołączył Grzegorz Kamiński i od tego czasu firma funkcjonuję pod nazwą : „Geoimpuls RobertRoszak-Kasza, Grzegorz Kamiński – Spółka Cywilna”. Nasze biuro warszawskie na warszawskim Mokotowie przy ul. Opoczyńskiej 17/25.

Zakres usług geodezyjnych, który realizujemy jest bardzo obszerny

Na przestrzeni lat wykonywaliśmy różne rodzaje prac geodezyjnych, zarówno dla firm jak i klientów indywidualnych. Informację na temat wykonywanych przez nas prac znajdziecie Państwo w zakładce „ Realizacje”.

geoimpuls warszawa geodezja

Nasz zespół

Zespół pracowniczy ogółem wynosi 6 osób i stanowi kadrę cechującą się zarówno doświadczeniem jak i młodym nowoczesnym podejściem do nowych technologii.

geoimpuls warszawa geodezja

Inż. Robert Roszak-Kasza

Absolwent Politechniki Warszawskiej wydziału Geodezji i Kartografii. W latach 2004-2009 zatrudniony na stanowisku geodety w firmie „WAW-GEO”. Pracuje głównie przy geodezyjnych obsługach inwestycji budowlanych jak i przy wykonywaniu zleceń dla klientów indywidualnych takich jak: mapy do celów projektowych, tyczenia budynków i obiektów liniowych, inwentaryzacje powykonawcze. W 2008 roku zakłada firmę Geoimpuls, Robert Roszak-Kasza w naszej firmie głównie odpowiedzialny jest za zlecenia związane z obsługą inwestycji. Niezwykle otwarty i komunikatywny człowiek, żaden urzędnik nie jest wstanie odeprzeć jego argumentów. Prywatnie zapalony siatkarz i kibic, wspaniały ojciec czwórki dzieci.

geoimpuls warszawa geodezja

Inż. Grzegorz Kamiński

Absolwent Politechniki Warszawskiej wydziału Geodezji i Kartografii . W latach 2003-2009 zatrudniony w „Polskim Przedsiębiorstwie Geodezyjnym i Kartograficznym” na stanowisku geodety. Pracujący w szerokim zakresie prac geodezyjnych , poczynając od geodezyjnej obsługi inwestycji, poprzez prace związane z wykonywaniem map do celów projektowych pod inwestycje liniowe oraz modernizację ewidencji gruntów i budynków na zakładaniu i modernizacji osnów geodezyjnych kończąc . Na przełomie lat 2008 i 2009 – wyjazd na kontrakt do Libii i praca przy opracowaniach mapowych na zlecenia przedsiębiorstw geofizycznych. W latach 2009-2012 nauczyciel w Technikum Geodezyjnym w Warszawie.
W tych latach nawiązuje współpracę z Robertem Roszak-Kasza czego efektem jest zawiązanie w 2012 r. spółki cywilnej. W naszej Firmie odpowiedzialny jest głównie za zlecenia prawne. Prywatnie szalenie kochający mąż i ojciec, miłośnik koni i Podlasia, zafascynowany kulturą wschodniego pogranicza.

Nasi Partnerzy