4 powody
Dlaczego GEOimpuls

Doświadczenie

Jesteśmy geodetami z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży, a nasza firma działa od 2008 roku. Nie zaskoczy nas nawet najbardziej wymagające zlecenie.

Profesjonalizm

Działamy, wykorzystując innowacyjne metody pomiarowe i sprawdzone rozwiązania techniczne. Dzięki temu, każdą pracę wykonujemy najlepiej, jak to możliwe.

Precyzja

Dysponujemy najlepszym sprzętem do wykonywania pomiarów geodezyjnych, dzięki czemu nasze wyniki są bardzo dokładne.

Dobre ceny

Jeśli potrzebny Państwu dobry i tani geodeta, dobrze trafiłeś. Udowodnimy, że „dobrze” wcale nie musi znaczyć drogo.

Jakie usługi wykonujemy?

Zakres realizowanych przez GeoImpuls prac jest rozległy i obejmuje wszystkie standardowe geodezyjne usługi.

Wykonanie map do celów projektowych

geoimpuls warszawa geodezja wykonania map do celow projektowych

Wytyczenia budynków
i budowli

geoimpuls warszawa geodezja kobieta patrzaca przez przyrzad pomiarowy bez tla

Podziały i rozgraniczenia nieruchomości

geoimpuls warszawa geodezja mapa podzialowa

O firmie GEOimpuls

Nowoczesne i kompleksowe usługi geodezyjne

Jeśli interesują Państwa nowoczesne i kompleksowe usługi geodezyjne, współpraca z GEOimpuls to dobra decyzja. Jesteśmy zespołem doświadczonych geodetów wykonującym szeroką gamę usług dostosowanych do potrzeb naszych Klientów. Niezależnie od tego, do czego jest Państwu potrzebny dobry geodeta – zachęcamy do kontaktu.

geoimpuls warszawa geodezja przyrzad pomiarowy
geoimpuls warszawa geodezja

Zakres usług geodezyjnych, który realizujemy jest bardzo obszerny

Bez względu na to, czy zgłasza się do nas Klient indywidualny mający w planach budowę domu, czy duży inwestor oczekujący precyzyjnych pomiarów geodezyjnych – jesteśmy do dyspozycji.

Geodeta Radzymin

Usługi geodezyjne w Radzyminie, jakie oferujemy naszym klientom, obejmują kompleksową obsługę każdej inwestycji – niezależnie od jej charakteru czy zakresu. Współpracujemy zarówno z osobami indywidualnymi, jak i przedsiębiorcami i deweloperami, przygotowując niezbędną dokumentację geodezyjną, związaną z prowadzonym zamierzeniem budowlanym.

Nasi geodeci w Radzyminie posiadają wszystkie niezbędne uprawnienia, dzięki którym opracowane mapy mogą być wprowadzane do obrotu prawnego i stanowić podstawę ustalenia granic nieruchomości, jej podziału czy uzyskania wpisu prawa własności w księgach wieczystych. Działamy w oparciu o obowiązujące w Polsce przepisy prawa oraz standardy, korzystając z precyzyjnych urządzeń pomiarowych, zapewniających jednocześnie sprawne wykonanie wszystkich czynności w terenie.

Mapa geodezyjna Radzymin

Jednym z podstawowych opracowań, jakie przygotowujemy, jest mapa geodezyjna w Radzyminie. Dokumentacja ta jest niezbędna na przykład do uzyskania decyzji administracyjnej pozwalającej na rozpoczęcie budowy. Wszystkie roboty geodezyjne, związane z przygotowaniem mapy, zgłaszamy w lokalnym ośrodku geodezyjno – kartograficznym, w którym później ujawniamy opracowane mapy zasadniczej.

Nasz geodeta w Radzyminie, zanim przystąpi do realizacji prac terenowych, rozpoczyna od analizy posiadanej przez klienta dokumentacji. Dzięki temu można poznać aktualny stan prawny nieruchomości oraz określić zakres robót, jakie należy wykonać. Działamy w oparciu o ustalony z klientem harmonogram, co pozwala na precyzyjne zaplanowanie przez inwestora poszczególnych etapów budowy.

Geodeta Radzymin cennik

Jaki nasz geodeta w Radzyminie ma cennik? Usługi szacowane są indywidualnie, gdyż na wysokość wynagrodzenia geodety ma wpływ szereg czynników. Jednym z nich jest zakres prac, jakich mamy się podjąć, a także stopień skomplikowania inwestycji. Duże znaczenie ma również kwestia, czy zlecenie jest jednorazowe i dotyczy opracowania na przykład mapy do celów projektowych, czy też rozpoczynamy z klientem współpracę długofalową, obejmującą kompleksową obsługę geodezyjną.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty oraz zakresem usług, jakie świadczymy w Radzyminie. Nasz zespół tworzą geodeci z wieloletnim doświadczeniem, dlatego też podejmujemy się realizacji także tych zleceń, które wymagają znacznego zaangażowania. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z naszym biurem, gdzie uzyskają państwo szczegółowe informacje o ofercie.