4 powody
Dlaczego GEOimpuls

Doświadczenie

Jesteśmy geodetami z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży, a nasza firma działa od 2008 roku. Nie zaskoczy nas nawet najbardziej wymagające zlecenie.

Profesjonalizm

Działamy, wykorzystując innowacyjne metody pomiarowe i sprawdzone rozwiązania techniczne. Dzięki temu, każdą pracę wykonujemy najlepiej, jak to możliwe.

Precyzja

Dysponujemy najlepszym sprzętem do wykonywania pomiarów geodezyjnych, dzięki czemu nasze wyniki są bardzo dokładne.

Dobre ceny

Jeśli potrzebny Państwu dobry i tani geodeta, dobrze trafiłeś. Udowodnimy, że „dobrze” wcale nie musi znaczyć drogo.

Jakie usługi wykonujemy?

Zakres realizowanych przez GeoImpuls prac jest rozległy i obejmuje wszystkie standardowe geodezyjne usługi.

Wykonanie map do celów projektowych

geoimpuls warszawa geodezja wykonania map do celow projektowych

Wytyczenia budynków
i budowli

geoimpuls warszawa geodezja kobieta patrzaca przez przyrzad pomiarowy bez tla

Podziały i rozgraniczenia nieruchomości

geoimpuls warszawa geodezja mapa podzialowa

O firmie GEOimpuls

Nowoczesne i kompleksowe usługi geodezyjne

Jeśli interesują Państwa nowoczesne i kompleksowe usługi geodezyjne, współpraca z GEOimpuls to dobra decyzja. Jesteśmy zespołem doświadczonych geodetów wykonującym szeroką gamę usług dostosowanych do potrzeb naszych Klientów. Niezależnie od tego, do czego jest Państwu potrzebny dobry geodeta – zachęcamy do kontaktu.

geoimpuls warszawa geodezja przyrzad pomiarowy
geoimpuls warszawa geodezja

Zakres usług geodezyjnych, który realizujemy jest bardzo obszerny

Bez względu na to, czy zgłasza się do nas Klient indywidualny mający w planach budowę domu, czy duży inwestor oczekujący precyzyjnych pomiarów geodezyjnych – jesteśmy do dyspozycji.

Geodeta Stare Babice

Klientom indywidualnym oraz przedsiębiorcom ze Starych Babic oferujemy kompleksowe usługi geodezyjne, które świadczymy nieprzerwanie od 2008 roku. Stale poszerzamy grono zadowolonych kontrahentów, z uwagi na osobiste podejście, rzetelność i terminowość. Obsługujemy każdą inwestycję, bez względu na jej rozmiar – nasi geodeci ze Starych Babic mieli okazję pracować przy budowie domów jednorodzinnych, sklepów wielkopowierzchniowych czy dróg.

Geodeci ze Starych Babic posiadają niezbędne uprawnienia, pozwalające im przeprowadzić szeroki wachlarz pomiarów. Wysokie przygotowanie merytoryczne i praktyczne naszych geodetów stanowi gwarancję jakościowych usług geodezyjnych. W katalogu ofertowym znajdują się m.in. badanie geotechniczne gruntu pod budowę czy tworzenie mapy geodezyjnej ziem w Starych Babicach.

Mapa geodezyjna i cennik Stare Babice

Mieszkańcy Starych Babic i okolicznych miejscowości mogą skorzystać z usługi sporządzenia mapy geodezyjnej, kiedy planują jakiekolwiek inwestycje budowlane lub chcą podzielić daną nieruchomość. Zleconą dokumentację wykonujemy w oparciu o obowiązujące przepisy, stąd mapy geodezyjne mogą stanowić podstawę do uzyskania decyzji o wyznaczeniu granic terenu czy wpisu prawa własności w księgach wieczystych.

Indywidualne podejście jest dla nas niezmiernie ważne, dlatego proponujemy stworzenie wyceny usług geodezyjnych w Starych Babicach. Uwzględnienie w kosztorysie rodzaju wykonywanych pomiarów i dokumentacji pozwoli zaproponować Państwu najbardziej optymalną ofertę. Zachęcamy do kontaktu, abyśmy mogli ustalić warunki współpracy.

Geodeci – Stare Babice

Gwarantujemy kompleksowe usługi geodezyjne w Starych Babicach, wzbogacone wiedzą oraz doświadczeniem naszych geodetów. W celu uzyskania niezbędnych informacji i omówienia szczegółów, zapraszamy do rozmowy wstępnej, podczas której omówimy między innymi zakres prac, dokładne plany inwestycyjne i zaproponujemy dogodny termin przeprowadzenia pomiarów geodezyjnych w Starych Babicach.