4 powody
Dlaczego GEOimpuls

Doświadczenie

Jesteśmy geodetami z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży, a nasza firma działa od 2008 roku. Nie zaskoczy nas nawet najbardziej wymagające zlecenie.

Profesjonalizm

Działamy, wykorzystując innowacyjne metody pomiarowe i sprawdzone rozwiązania techniczne. Dzięki temu, każdą pracę wykonujemy najlepiej, jak to możliwe.

Precyzja

Dysponujemy najlepszym sprzętem do wykonywania pomiarów geodezyjnych, dzięki czemu nasze wyniki są bardzo dokładne.

Dobre ceny

Jeśli potrzebny Państwu dobry i tani geodeta, dobrze trafiłeś. Udowodnimy, że „dobrze” wcale nie musi znaczyć drogo.

Jakie usługi wykonujemy?

Zakres realizowanych przez GeoImpuls prac jest rozległy i obejmuje wszystkie standardowe geodezyjne usługi.

Wykonanie map do celów projektowych

geoimpuls warszawa geodezja wykonania map do celow projektowych

Wytyczenia budynków
i budowli

geoimpuls warszawa geodezja kobieta patrzaca przez przyrzad pomiarowy bez tla

Podziały i rozgraniczenia nieruchomości

geoimpuls warszawa geodezja mapa podzialowa

O firmie GEOimpuls

Nowoczesne i kompleksowe usługi geodezyjne

Jeśli interesują Państwa nowoczesne i kompleksowe usługi geodezyjne, współpraca z GEOimpuls to dobra decyzja. Jesteśmy zespołem doświadczonych geodetów wykonującym szeroką gamę usług dostosowanych do potrzeb naszych Klientów. Niezależnie od tego, do czego jest Państwu potrzebny dobry geodeta – zachęcamy do kontaktu.

geoimpuls warszawa geodezja przyrzad pomiarowy
geoimpuls warszawa geodezja

Zakres usług geodezyjnych, który realizujemy jest bardzo obszerny

Bez względu na to, czy zgłasza się do nas Klient indywidualny mający w planach budowę domu, czy duży inwestor oczekujący precyzyjnych pomiarów geodezyjnych – jesteśmy do dyspozycji.

Geodeta Józefów

Szukają państwo kompleksowej obsługi inwestycji? Zapraszamy do współpracy – oferujemy usługi geodezyjne w Józefowie, obejmujące zarówno etap przygotowawczy zamierzenia budowlanego, jego realizację, jak i inwentaryzację powykonawczą. Nas geodeci w Józefowie to doświadczeni pracownicy, posiadający niezbędne uprawnienia, umożliwiające podpisywanie i zatwierdzanie sporządzonej dokumentacji geodezyjnej.

Współpracujemy zarówno z osobami fizycznymi, jak i przedsiębiorcami oraz urzędami administracji państwowej. Gwarantujemy rzetelność, terminowość i precyzję. Wszystkie prace prowadzimy zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami, zgłaszając je w lokalnym ośrodku geodezyjnym i kartograficznym. Dysponujemy sprzętem zapewniającym szybkie i dokładne pomiary, a także systemami komputerowymi, pozwalającymi przygotować mapy w wielu różnych formatach.

Mapa geodezyjna Józefów

Najczęstszym opracowaniem jest mapa geodezyjna w Józefowie, która służy między innymi do przygotowania projektu architektonicznego, a w konsekwencji otrzymania pozwolenia na budowę. Mapy opracowujemy niezależnie od rozmiaru i zakresu inwestycji, współpracując również z deweloperami, wznoszącymi obiekty wielorodzinne. Przygotowanie map poprzedzone jest dokładną analizą dokumentacji, jaką posiada klient.

Na tej podstawie jesteśmy w stanie precyzyjnie określić zakres robót, a tym samym wskazać inwestorowi proponowany harmonogram ich wykonania. Od początku do końca inwestycją opiekuje się jeden wyznaczony geodeta w Józefowie, co znacznie ułatwia kontakt z klientem oraz uzgadnianie wszelkich szczegółów w trakcie realizacji zlecenia. Oprócz współpracy z firmami wykonujemy również opracowania geodezyjne dla osób fizycznych, obejmujące między innymi tyczenie budynków, scalanie i podział gruntów, a także ustalanie oraz wznawianie granic.

Geodeta Józefów cennik

To, jaki geodeta w Józefowie ma cennik zależne jest od kilku czynników. Pierwszym i najważniejszym jest zakres inwestycji, a tym samym zakres robót, których mamy się podjąć. Na koszty wpływa także kwestia opłat administracyjnych związanych z pozyskaniem map z zasobu geodezyjnego oraz innych dokumentów, jakie będą niezbędne do realizacji zlecenia. O dokładnym koszcie usługi informujemy naszych klientów już podczas pierwszego spotkania, ustalając jednocześnie wstępny harmonogram realizacji prac.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Jeśli mają państwo pytania dotyczące zakresu robót, których się podejmujemy, terminów realizacji, a także cennika naszych usług – zachęcamy do osobistego, telefonicznego lub mailowego kontaktu. Przedstawimy państwu atrakcyjną ofertę współpracy i zaprosimy na spotkanie, podczas którego poznamy wszystkie szczegóły realizowanej inwestycji.