4 powody
Dlaczego GEOimpuls

Doświadczenie

Jesteśmy geodetami z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży, a nasza firma działa od 2008 roku. Nie zaskoczy nas nawet najbardziej wymagające zlecenie.

Profesjonalizm

Działamy, wykorzystując innowacyjne metody pomiarowe i sprawdzone rozwiązania techniczne. Dzięki temu, każdą pracę wykonujemy najlepiej, jak to możliwe.

Precyzja

Dysponujemy najlepszym sprzętem do wykonywania pomiarów geodezyjnych, dzięki czemu nasze wyniki są bardzo dokładne.

Dobre ceny

Jeśli potrzebny Państwu dobry i tani geodeta, dobrze trafiłeś. Udowodnimy, że „dobrze” wcale nie musi znaczyć drogo.

Jakie usługi wykonujemy?

Zakres realizowanych przez GeoImpuls prac jest rozległy i obejmuje wszystkie standardowe geodezyjne usługi.

Wykonanie map do celów projektowych

geoimpuls warszawa geodezja wykonania map do celow projektowych

Wytyczenia budynków
i budowli

geoimpuls warszawa geodezja kobieta patrzaca przez przyrzad pomiarowy bez tla

Podziały i rozgraniczenia nieruchomości

geoimpuls warszawa geodezja mapa podzialowa

O firmie GEOimpuls

Nowoczesne i kompleksowe usługi geodezyjne

Jeśli interesują Państwa nowoczesne i kompleksowe usługi geodezyjne, współpraca z GEOimpuls to dobra decyzja. Jesteśmy zespołem doświadczonych geodetów wykonującym szeroką gamę usług dostosowanych do potrzeb naszych Klientów. Niezależnie od tego, do czego jest Państwu potrzebny dobry geodeta – zachęcamy do kontaktu.

geoimpuls warszawa geodezja przyrzad pomiarowy
geoimpuls warszawa geodezja

Zakres usług geodezyjnych, który realizujemy jest bardzo obszerny

Bez względu na to, czy zgłasza się do nas Klient indywidualny mający w planach budowę domu, czy duży inwestor oczekujący precyzyjnych pomiarów geodezyjnych – jesteśmy do dyspozycji.

Geodeta Ożarów

Przygotowanie map geodezyjnych, tyczenie budynków, obsługa inwestycji czy scalanie i podział nieruchomości to usługi geodezyjne w Ożarowie, jakie oferujemy naszym klientom. Wyróżnikiem naszej oferty jest doświadczony zespół specjalistów, posiadających niezbędne uprawnienia, kompleksowa obsługa geodezyjna niemal każdego zamierzenia inwestycyjnego oraz precyzja i terminowość.

Nasi geodeci w Ożarowie posiadają niezbędne uprawnienia, wynikające z obowiązujących przepisów, dzięki czemu dokumentacja przez nich sporządzona i podpisana może być podstawą do wydawania decyzji administracyjnych przez właściwe urzędy czy dokonania wpisu własności w księgach wieczystych. Współpracujemy zarówno z osobami prywatnymi, jak i inwestorami z sektora biznesowego oraz publicznego.

Geodeta Ożarów

Zakres usług, jakie świadczy nasz geodeta w Ożarowie, obejmuje między innymi obsługę klientów indywidualnych. W tym przypadku podejmujemy się zleceń związanych z odnowieniem czy wyznaczaniem granic nieruchomości, a także podziałem i scalaniem gruntów. Koordynacją i realizacją wszystkich prac zajmie się wyznaczony geodeta, który będzie z państwem w stałym kontakcie. W ten sposób zapewniamy sprawną komunikację z klientem, który uzyskuje bieżące informacje związane z etapem, na jakim znajduje się jego sprawa.

Podstawowym dokumentem, jaki przygotowujemy dla naszych klientów, jest mapa geodezyjna w Ożarowie. Stanowi ona podstawę między innymi do przygotowania oraz realizacji inwestycji budowlanej, niezależnie od jej rozmiaru czy charakteru. Mapy przygotowujemy zgodnie z obowiązującymi przepisami, przekazując je także w wersji cyfrowej, co jest pomocne dla architektów opracowujących projekt budowlany. Wszystkie roboty geodezyjne oraz gotową dokumentację zgłaszamy w miejscowym ośrodku geodezyjno – kartograficznym.

Geodeta Ożarów cennik

Prace, jakie wykonuje nasz geodeta w Ożarowie, mają cennik zróżnicowany. W każdym przypadku informujemy klienta podczas pierwszego spotkania o kosztach naszych usług. Precyzyjną ofertę opracowujemy po zapoznaniu się z posiadaną przez państwa dokumentacją, a przede wszystkim zakresem prac, jakie możemy wykonać. Na tej podstawie jesteśmy w stanie oszacować także czas realizacji zlecenia.

Jeśli poszukują państwo kompleksowych usług geodezyjnych w Ożarowie – zapraszamy do kontaktu. Zapewniamy profesjonalną obsługę każdej inwestycji, doradztwo w zakresie spraw geodezyjnych, a także terminowe i rzetelne opracowania. Wszystkie prace realizujemy zgodnie z wcześniej ustalonym harmonogramem, co pozwala inwestorom na precyzyjne zaplanowanie poszczególnych etapów budowy.