4 powody
Dlaczego GEOimpuls

Doświadczenie

Jesteśmy geodetami z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży, a nasza firma działa od 2008 roku. Nie zaskoczy nas nawet najbardziej wymagające zlecenie.

Profesjonalizm

Działamy, wykorzystując innowacyjne metody pomiarowe i sprawdzone rozwiązania techniczne. Dzięki temu, każdą pracę wykonujemy najlepiej, jak to możliwe.

Precyzja

Dysponujemy najlepszym sprzętem do wykonywania pomiarów geodezyjnych, dzięki czemu nasze wyniki są bardzo dokładne.

Dobre ceny

Jeśli potrzebny Państwu dobry i tani geodeta, dobrze trafiłeś. Udowodnimy, że „dobrze” wcale nie musi znaczyć drogo.

Jakie usługi wykonujemy?

Zakres realizowanych przez GeoImpuls prac jest rozległy i obejmuje wszystkie standardowe geodezyjne usługi.

Wykonanie map do celów projektowych

geoimpuls warszawa geodezja wykonania map do celow projektowych

Wytyczenia budynków
i budowli

geoimpuls warszawa geodezja kobieta patrzaca przez przyrzad pomiarowy bez tla

Podziały i rozgraniczenia nieruchomości

geoimpuls warszawa geodezja mapa podzialowa

O firmie GEOimpuls

Nowoczesne i kompleksowe usługi geodezyjne

Jeśli interesują Państwa nowoczesne i kompleksowe usługi geodezyjne, współpraca z GEOimpuls to dobra decyzja. Jesteśmy zespołem doświadczonych geodetów wykonującym szeroką gamę usług dostosowanych do potrzeb naszych Klientów. Niezależnie od tego, do czego jest Państwu potrzebny dobry geodeta – zachęcamy do kontaktu.

geoimpuls warszawa geodezja przyrzad pomiarowy
geoimpuls warszawa geodezja

Zakres usług geodezyjnych, który realizujemy jest bardzo obszerny

Bez względu na to, czy zgłasza się do nas Klient indywidualny mający w planach budowę domu, czy duży inwestor oczekujący precyzyjnych pomiarów geodezyjnych – jesteśmy do dyspozycji.

Geodeta Mińsk Mazowiecki

Geoimpuls działa od 2008 roku, świadcząc kompleksowe usługi geodezyjne w Mińsku Mazowieckim. Skala inwestycji, którą będziemy obsługiwać, nie ma dla nas znaczenia, dlatego współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi jak i biznesowymi. Nasi geodeci z Mińska Mazowieckiego oprócz pomiarów, są także zdolni opracować dla Państwa niezbędną dokumentację, potrzebną do tego, aby projekt inwestycyjny przebiegł pomyślnie. 

Geodeci z Mińska Mazowieckiego przed dołączeniem do zespołu Geoimpuls muszą uzyskać wszystkie niezbędne certyfikaty oraz uprawniania do wykonywania prac meteorologicznych. Dzięki temu zyskują Państwo gwarancję, iż wykonane pomiary przez naszych fachowców będą dokładne i rzetelne, a stworzone mapy geodezyjne nieruchomości w Mińsku Mazowieckim mogą zostać wprowadzone do obrotu prawnego. Dodatkową usługą Geoimpuls jest możliwość reprezentowania Państwa firmy w instytucjach urzędów administracji państwowej i samorządowej.

Geodeci ze Starych Babic posiadają niezbędne uprawnienia, pozwalające im przeprowadzić szeroki wachlarz pomiarów. Wysokie przygotowanie merytoryczne i praktyczne naszych geodetów stanowi gwarancję jakościowych usług geodezyjnych. W katalogu ofertowym znajdują się m.in. badanie geotechniczne gruntu pod budowę czy tworzenie mapy geodezyjnej ziem w Starych Babicach.

Mapa geodezyjna Mińsk Mazowiecki

Specjaliści z Geoimpuls pomogą Państwu w skompletowaniu wszystkich ważnych dokumentów. Jednym z nich jest mapa geodezyjna, zawierająca informację o ewidencji gruntów, budynków, ukształtowaniu danego terenu, czyli ogólnej inwentaryzacji posiadanej ziemi. Kiedy noszą się Państwo z zamiarem wprowadzenia jakichkolwiek zmian na wybranym terenie, pozyskanie mapy geodezyjnej jest niezbędne i uwarunkowane normami prawnymi. Praca naszych fachowców jest skrupulatna, co daje Państwu pewność, iż mapa geodezyjna będzie bardzo dokładna.

Geodeta Mińsk Mazowiecki – cennik

Cennik naszych świadczeń geodezyjnych jest bardzo atrakcyjny. Każde zlecenie traktujemy w sposób indywidualny, dzięki czemu jesteśmy w stanie stworzyć optymalny kosztorys usług geodezyjnych w Mińsku Mazowieckim i okolicach. Należność finansową za wykonanie pomiarów opieramy między innymi o rodzaj i wielkość badanego terenu oraz poziom skomplikowania działań geodezyjnych.

Geodeci Mińsk Mazowiecki

Zapraszamy do kontaktu mieszkańców Mińska Mazowieckiego i okolic, którzy planują wszelkiego rodzaju inwestycje budowlane i poszukują firmy wykonującej usługi geodezyjne. Dlaczego warto wybrać akurat nas? Dużym atutem Geoimpuls jest personalne podejście do klientów i rzeczowo wykonywane pomiary. Integralną częścią jest również nasz atrakcyjny cennik i szeroki wachlarz wykonywanych usług, za sprawą którego otrzymają Państwo całościową opiekę. Zapraszamy do kontaktu i zadawania pytań z zakresu usług geodezyjnych. Jesteśmy do dyspozycji!