4 powody
Dlaczego GEOimpuls

Doświadczenie

Jesteśmy geodetami z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży, a nasza firma działa od 2008 roku. Nie zaskoczy nas nawet najbardziej wymagające zlecenie.

Profesjonalizm

Działamy, wykorzystując innowacyjne metody pomiarowe i sprawdzone rozwiązania techniczne. Dzięki temu, każdą pracę wykonujemy najlepiej, jak to możliwe.

Precyzja

Dysponujemy najlepszym sprzętem do wykonywania pomiarów geodezyjnych, dzięki czemu nasze wyniki są bardzo dokładne.

Dobre ceny

Jeśli potrzebny Państwu dobry i tani geodeta, dobrze trafiłeś. Udowodnimy, że „dobrze” wcale nie musi znaczyć drogo.

Jakie usługi wykonujemy?

Zakres realizowanych przez GeoImpuls prac jest rozległy i obejmuje wszystkie standardowe geodezyjne usługi.

Wykonanie map do celów projektowych

geoimpuls warszawa geodezja wykonania map do celow projektowych

Wytyczenia budynków
i budowli

geoimpuls warszawa geodezja kobieta patrzaca przez przyrzad pomiarowy bez tla

Podziały i rozgraniczenia nieruchomości

geoimpuls warszawa geodezja mapa podzialowa

O firmie GEOimpuls

Nowoczesne i kompleksowe usługi geodezyjne

Jeśli interesują Państwa nowoczesne i kompleksowe usługi geodezyjne, współpraca z GEOimpuls to dobra decyzja. Jesteśmy zespołem doświadczonych geodetów wykonującym szeroką gamę usług dostosowanych do potrzeb naszych Klientów. Niezależnie od tego, do czego jest Państwu potrzebny dobry geodeta – zachęcamy do kontaktu.

geoimpuls warszawa geodezja przyrzad pomiarowy
geoimpuls warszawa geodezja

Zakres usług geodezyjnych, który realizujemy jest bardzo obszerny

Bez względu na to, czy zgłasza się do nas Klient indywidualny mający w planach budowę domu, czy duży inwestor oczekujący precyzyjnych pomiarów geodezyjnych – jesteśmy do dyspozycji.

Geodeta Jabłonna

Kompleksowe usługi geodezyjne w Jabłonnej, jakie oferujemy naszym klientom, to rozwiązania przeznaczone zarówno dla osób fizycznych, firm, jak i jednostek sektora publicznego. Zapewniamy całościową obsługę inwestycji, niezależnie od jej skali oraz rodzaju. Wśród naszych klientów znajdują się także firmy deweloperskie, realizujące budowę obiektów wielorodzinnych. Wówczas proponujemy pełną opiekę geodezyjną nad prowadzoną inwestycją.

Zlecając nam opracowanie dokumentacji geodezyjnej, mają państwo pewność, że będzie ona mogła być wykorzystana w postępowaniach administracyjnych. Wszyscy geodeci w Jabłonnej mają stosowne uprawnienia, które upoważniają ich do podpisywania i zatwierdzania przygotowanych map. Zgodnie z obowiązującymi przepisami zlecone nam roboty geodezyjne zgłaszamy we właściwym ośrodku geodezyjnym i kartograficznym.

Mapa geodezyjna Jabłonna

Jak pracuje nasz geodeta w Jabłonnej? Podstawą do rozpoczęcia współpracy z klientem jest przeanalizowanie posiadanej przez niego dokumentacji oraz poznanie zakresu inwestycji, jaka ma zostać zrealizowana. W kolejnym kroku przedstawiamy szczegółowy harmonogram prac, uwzględniający także czas niezbędny do pozyskania map z państwowych zasobów oraz cennik usługi. Po jego akceptacji niezwłocznie przystępujemy do prac terenowych. Pomiary wykonujemy wysokiej jakości sprzętem, zapewniającym precyzyjne i szybkie pomiary terenowe. Wszystkie dane opracowywane są w systemach komputerowych, a ich prezentacja może nastąpić w kilku formatach – w zależności od potrzeb klienta oraz celu, jakiemu ma służyć przygotowana mapa geodezyjna w Jabłonnej. Przekazujemy także specjalne wersje map biurom architektonicznym, które na ich podstawie mogą przygotować projekt budowlany.

Geodeta Jabłonna cennik

Jaki geodeta w Jabłonnej ma cennik? Jest on zależny między innymi od zakresu prac, jakie mamy zrealizować. Bardzo istotny jest więc rozmiar inwestycji, a także zakres dokumentacji, którą musimy pozyskać ze źródeł zewnętrznych. Informacje o szczegółowym koszcie konkretnego zlecenia przekazujemy inwestorom podczas pierwszego spotkania, na którym ustalamy także harmonogram realizacji prac.

Zapraszamy do współpracy! W razie pytań dotyczących naszej oferty, zakresu prac, uprawnień, jakimi dysponujemy czy też cennika usług – zachęcamy do kontaktu osobistego, mailowego lub telefonicznego. Podczas wstępnej rozmowy przekażemy wszystkie niezbędne szczegóły, a także ustalimy dogodny dla państwa termin wykonania robót geodezyjnych.