4 powody
Dlaczego GEOimpuls

Doświadczenie

Jesteśmy geodetami z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży, a nasza firma działa od 2008 roku. Nie zaskoczy nas nawet najbardziej wymagające zlecenie.

Profesjonalizm

Działamy, wykorzystując innowacyjne metody pomiarowe i sprawdzone rozwiązania techniczne. Dzięki temu, każdą pracę wykonujemy najlepiej, jak to możliwe.

Precyzja

Dysponujemy najlepszym sprzętem do wykonywania pomiarów geodezyjnych, dzięki czemu nasze wyniki są bardzo dokładne.

Dobre ceny

Jeśli potrzebny Państwu dobry i tani geodeta, dobrze trafiłeś. Udowodnimy, że „dobrze” wcale nie musi znaczyć drogo.

Jakie usługi wykonujemy?

Zakres realizowanych przez GeoImpuls prac jest rozległy i obejmuje wszystkie standardowe geodezyjne usługi.

Wykonanie map do celów projektowych

geoimpuls warszawa geodezja wykonania map do celow projektowych

Wytyczenia budynków
i budowli

geoimpuls warszawa geodezja kobieta patrzaca przez przyrzad pomiarowy bez tla

Podziały i rozgraniczenia nieruchomości

geoimpuls warszawa geodezja mapa podzialowa

O firmie GEOimpuls

Nowoczesne i kompleksowe usługi geodezyjne

Jeśli interesują Państwa nowoczesne i kompleksowe usługi geodezyjne, współpraca z GEOimpuls to dobra decyzja. Jesteśmy zespołem doświadczonych geodetów wykonującym szeroką gamę usług dostosowanych do potrzeb naszych Klientów. Niezależnie od tego, do czego jest Państwu potrzebny dobry geodeta – zachęcamy do kontaktu.

geoimpuls warszawa geodezja przyrzad pomiarowy
geoimpuls warszawa geodezja

Zakres usług geodezyjnych, który realizujemy jest bardzo obszerny

Bez względu na to, czy zgłasza się do nas Klient indywidualny mający w planach budowę domu, czy duży inwestor oczekujący precyzyjnych pomiarów geodezyjnych – jesteśmy do dyspozycji.

Geodeta Grodzisk Mazowiecki

Od 2008 roku oferujemy kompleksowe usługi geodezyjne w Grodzisku Mazowieckim, zapewniając klientom obsługę inwestycji, niezależnie od ich skali. Doświadczenie, nowoczesny sprzęt pomiarowy oraz doskonałe przygotowanie merytoryczne to wyróżniki naszej oferty. Współpracujemy zarówno z osobami indywidualnymi, jak i firmami, opracowując dokumentację geodezyjną niezbędną do przeprowadzenia inwestycji lub też jej odbioru.

Nasi geodeci w Grodzisku Mazowieckim legitymują się wymaganymi uprawnieniami, dzięki czemu sporządzane mapy mogą być wprowadzane do obrotu prawnego i stanowić podstawę do podziału nieruchomości czy też wpisu prawa własności w księgach wieczystych. Oprócz czynności pomiarowych reprezentujemy klientów przed urzędami administracji państwowej i samorządowej różnych szczebli.

Mapa geodezyjna Grodzisk Mazowiecki

Jedną z usług, jaką oferujemy, jest mapa geodezyjnaGrodzisk Mazowiecki jest miastem, w którym prowadzimy działalność, zapewniając szybkie i precyzyjne pomiary. Mapa może być wykorzystana do różnych celów – sporządzamy zarówno opracowania przeznaczone do projektowania, jak i mapy służące do podziału czy też scalenia nieruchomości. Proces przygotowania zamówionej dokumentacji geodezyjnej realizujemy w oparciu o obowiązujące przepisy.

Nasz geodeta w Grodzisku Mazowieckim zajmuje się także kwestiami związanymi z wytyczaniem budynków i budowli oraz rozgraniczeniami i podziałami nieruchomości. W imieniu naszych klientów pozyskujemy niezbędną dokumentację z właściwego terenowo ośrodka geodezyjno – kartograficznego, która następnie stanowi bazę do przygotowania lub aktualizacji mapy zasadniczej.

Geodeta Grodzisk Mazowiecki cennik

Jeśli zastanawiacie się, z jakimi kosztami sporządzenia opracowania musicie się liczyć, sprawdźcie, jaki nasz geodeta w Grodzisku Mazowieckim ma cennik. Wartość każdej usługi wyceniamy indywidualnie, po poznaniu szczegółów zlecenia, w tym jego zakresu, a także rodzaju dokumentacji, jaka będzie potrzebna. Zajmujemy się także kompleksową obsługą dużych inwestycji, wówczas negocjujemy z klientami kontrakt, obejmujący szereg czynności związanych zarówno z etap przygotowawczym, jak i końcowym budowy.

Zapraszamy do współpracy! Wystarczy skontaktować się z nami, aby uzyskać wszelkie niezbędne informacje o zakresie usług, ich cenniku oraz terminie realizacji. Wiemy, jak ważny dla naszych klientów jest czas, dlatego też współpracując z nami, możecie państwo liczyć na szybkie i przede wszystkim terminowe wykonanie zlecenia. Dokumentację opracowujemy w formatach wymaganych przez ośrodki geodezyjno – kartograficzne, a także w wersji elektronicznej, która może stanowić podstawę do sporządzenia projektu architektonicznego.