4 powody
Dlaczego GEOimpuls

Doświadczenie

Jesteśmy geodetami z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży, a nasza firma działa od 2008 roku. Nie zaskoczy nas nawet najbardziej wymagające zlecenie.

Profesjonalizm

Działamy, wykorzystując innowacyjne metody pomiarowe i sprawdzone rozwiązania techniczne. Dzięki temu, każdą pracę wykonujemy najlepiej, jak to możliwe.

Precyzja

Dysponujemy najlepszym sprzętem do wykonywania pomiarów geodezyjnych, dzięki czemu nasze wyniki są bardzo dokładne.

Dobre ceny

Jeśli potrzebny Państwu dobry i tani geodeta, dobrze trafiłeś. Udowodnimy, że „dobrze” wcale nie musi znaczyć drogo.

Jakie usługi wykonujemy?

Zakres realizowanych przez GeoImpuls prac jest rozległy i obejmuje wszystkie standardowe geodezyjne usługi.

Wykonanie map do celów projektowych

geoimpuls warszawa geodezja wykonania map do celow projektowych

Wytyczenia budynków
i budowli

geoimpuls warszawa geodezja kobieta patrzaca przez przyrzad pomiarowy bez tla

Podziały i rozgraniczenia nieruchomości

geoimpuls warszawa geodezja mapa podzialowa

O firmie GEOimpuls

Nowoczesne i kompleksowe usługi geodezyjne

Jeśli interesują Państwa nowoczesne i kompleksowe usługi geodezyjne, współpraca z GEOimpuls to dobra decyzja. Jesteśmy zespołem doświadczonych geodetów wykonującym szeroką gamę usług dostosowanych do potrzeb naszych Klientów. Niezależnie od tego, do czego jest Państwu potrzebny dobry geodeta – zachęcamy do kontaktu.

geoimpuls warszawa geodezja przyrzad pomiarowy
geoimpuls warszawa geodezja

Zakres usług geodezyjnych, który realizujemy jest bardzo obszerny

Bez względu na to, czy zgłasza się do nas Klient indywidualny mający w planach budowę domu, czy duży inwestor oczekujący precyzyjnych pomiarów geodezyjnych – jesteśmy do dyspozycji.

Geodeci Nowa Wola

Zarówno klienci indywidualni, jak i przedsiębiorcy, mogą liczyć na naszą pomoc w zakresie usług geodezyjnych w Nowej Woli. Realizujemy pomiary geodezyjne o zróżnicowanym zakresie prac. Zasilający nasz zespół geodeci zgromadzili w swoim portfolio opracowania geodezyjne pod domy jednorodzinne, sklepy wielkopowierzchniowe czy budowę dróg w Nowej Woli. Fakt ten sprawia, że jesteśmy zdolni zaproponować kompleksową opiekę, bez względu na rodzaj projektu.

Działamy na rynku od 2008 roku, stale poszerzając grono zadowolonych klientów. Geodetów z Nowej Woli cechuje terminowość, rzetelność i bardzo dokładne przygotowanie merytoryczne. Pracownicy Geoimpuls posiadają niezbędne uprawnienia do wykonywania obowiązków służbowych, a zdobyte przez naszą firmę certyfikaty przekładają się na wysoką jakość świadczonych usług geodezyjnych w Nowej Woli.

Mapa geodezyjna Nowa Wola

Dostępna oferta zakłada możliwość sporządzenia mapy geodezyjnej terenu w Nowej Woli lub okolicznych miejscowościach. Dokument niezbędny jest wówczas, gdy chcą Państwo zrealizować plany inwestycyjne lub dokonać podziału danej nieruchomości. Mapa geodezyjna to zaktualizowana mapa zasadnicza. Zawiera informacje o danym gruncie, jego uzbrojeniu, ukształtowaniu oraz ewidencji.

Istotne jest, aby rysunek mapy geodezyjnej tworzyli wykwalifikowani geodeci z Nowej Woli, ponieważ tylko wtedy dokument może stanowić podstawę do wpisu prawa własności w księgach wieczystych. Mapę geodezyjną można wydać w wersji papierowej i/lub cyfrowej. Cenimy sobie indywidualne podejście, dlatego cenę usług geodezyjnych ustalamy w oparciu o kilka wytycznych, by koszt był możliwie najbardziej zoptymalizowany i przede wszystkim atrakcyjny. Zapraszamy do kontaktu, abyśmy mogli stworzyć dla Państwa kosztorys realizacji zlecenia.

Geodeta Nowa Wola

Za sprawą rozmowy wstępnej i ustalenia oczekiwań kontrahentów, współpraca przebiega sprawnie i bez komplikacji. Gwarantujemy szeroki wachlarz usług geodezyjnych w Nowej Woli, popartych wieloletnim doświadczeniem oraz wiedzą naszych geodetów. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania, które się pojawią. Czekamy na kontakt za pośrednictwem telefonu lub poczty elektronicznej. Pozostajemy do dyspozycji!