4 powody
Dlaczego GEOimpuls

Doświadczenie

Jesteśmy geodetami z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży, a nasza firma działa od 2008 roku. Nie zaskoczy nas nawet najbardziej wymagające zlecenie.

Profesjonalizm

Działamy, wykorzystując innowacyjne metody pomiarowe i sprawdzone rozwiązania techniczne. Dzięki temu, każdą pracę wykonujemy najlepiej, jak to możliwe.

Precyzja

Dysponujemy najlepszym sprzętem do wykonywania pomiarów geodezyjnych, dzięki czemu nasze wyniki są bardzo dokładne.

Dobre ceny

Jeśli potrzebny Państwu dobry i tani geodeta, dobrze trafiłeś. Udowodnimy, że „dobrze” wcale nie musi znaczyć drogo.

Jakie usługi wykonujemy?

Zakres realizowanych przez GeoImpuls prac jest rozległy i obejmuje wszystkie standardowe geodezyjne usługi.

Wykonanie map do celów projektowych

geoimpuls warszawa geodezja wykonania map do celow projektowych

Wytyczenia budynków
i budowli

geoimpuls warszawa geodezja kobieta patrzaca przez przyrzad pomiarowy bez tla

Podziały i rozgraniczenia nieruchomości

geoimpuls warszawa geodezja mapa podzialowa

O firmie GEOimpuls

Nowoczesne i kompleksowe usługi geodezyjne

Jeśli interesują Państwa nowoczesne i kompleksowe usługi geodezyjne, współpraca z GEOimpuls to dobra decyzja. Jesteśmy zespołem doświadczonych geodetów wykonującym szeroką gamę usług dostosowanych do potrzeb naszych Klientów. Niezależnie od tego, do czego jest Państwu potrzebny dobry geodeta – zachęcamy do kontaktu.

geoimpuls warszawa geodezja przyrzad pomiarowy
geoimpuls warszawa geodezja

Zakres usług geodezyjnych, który realizujemy jest bardzo obszerny

Bez względu na to, czy zgłasza się do nas Klient indywidualny mający w planach budowę domu, czy duży inwestor oczekujący precyzyjnych pomiarów geodezyjnych – jesteśmy do dyspozycji.

Geodeta Borzęcin Duży

Nasza firma świadczy usługi geodezyjne w Borzęcinie Dużym i okolicznych miejscowościach nieprzerwanie od 2008 roku. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, którzy potrzebują pomocy w pomiarach geodezyjnych pod budowę domów jednorodzinnych, a także z inwestorami. Portfolio geodetów z Borzęcina Dużego wypełniają usługi związane z projektami budynków mieszkalnych, sklepów wielkopowierzchniowych i budowy dróg. Szeroki zakres usług geodezyjnych i doświadczenie geodetów sprawia, iż możemy zaproponować kompleksową obsługę.

Geodetów z Borzęcina Dużego cechuje rzetelność i terminowość, a także umiejętność słuchania potrzeb klientów. Dzięki dokładnemu przygotowaniu merytorycznemu, wykonujemy różne pomiary geodezyjne, bez względu na rozmiar inwestycji. Współpracujący z nami geodeci z Borzęcina Dużego to wykwalifikowani specjaliści, posiadający niezbędne szkolenia i certyfikaty z zakresu działalności geodezyjnej. Za sprawą tego, przygotowane przez geodetów dokumenty mogą zostać wprowadzone do obiegu prawnego.

Usługi geodezyjne Borzęcin Duży

W bogatym katalogu usług geodezyjnych firmy z Borzęcina Dużego znajduje się mapa geodezyjna. Jest to dokument niezbędny, kiedy planują Państwo wprowadzić jakiekolwiek zmiany na danym terenie lub chcą podzielić/scalić daną nieruchomość. Mapa geodezyjna jest zaktualizowaną mapą zasadniczą. Zawiera informacje o ukształtowaniu gruntu, jego uzbrojeniu oraz ewidencji. Istotną kwestią jest fakt, by mapę geodezyjną tworzyli profesjonaliści z Borzęcina Dużego. Tylko wtedy dokument będzie stanowił podstawę do wpisu prawa własności w księgach wieczystych.

Geodeci z Borzęcina Dużego oferują sporządzenie rysunku mapy geodezyjnej w dwóch wersjach – papierowej oraz cyfrowej. Cenimy sobie indywidualne podejście, dlatego koszty naszych usług geodezyjnych są zróżnicowane i przede wszystkim zoptymalizowane. Wycenę pracy geodetów z Borzęcina Dużego tworzymy w oparciu o kilka wytycznych – rodzaj potrzebnych do wykonania prac, rozmiar badanego terenu, cechy inwestycji oraz konieczne do przygotowania dokumenty, np. mapa geodezyjna.

Geodeci – Borzęcin Duży

Zapraszamy do kontaktu, abyśmy mogli przedstawić Państwu naszcennik usług geodezyjnych i odpowiedzieć na wszelkie pytania i wątpliwości, jakie się pojawią. Gwarantujemy sprawą współpracę, popartą wiedzą i doświadczeniem geodetów z Borzęcina Dużego. Pozostajemy do Państwa dyspozycji i czekamy na wiadomość za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu.