4 powody
Dlaczego GEOimpuls

Doświadczenie

Jesteśmy geodetami z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży, a nasza firma działa od 2008 roku. Nie zaskoczy nas nawet najbardziej wymagające zlecenie.

Profesjonalizm

Działamy, wykorzystując innowacyjne metody pomiarowe i sprawdzone rozwiązania techniczne. Dzięki temu, każdą pracę wykonujemy najlepiej, jak to możliwe.

Precyzja

Dysponujemy najlepszym sprzętem do wykonywania pomiarów geodezyjnych, dzięki czemu nasze wyniki są bardzo dokładne.

Dobre ceny

Jeśli potrzebny Państwu dobry i tani geodeta, dobrze trafiłeś. Udowodnimy, że „dobrze” wcale nie musi znaczyć drogo.

Jakie usługi wykonujemy?

Zakres realizowanych przez GeoImpuls prac jest rozległy i obejmuje wszystkie standardowe geodezyjne usługi.

Wykonanie map do celów projektowych

geoimpuls warszawa geodezja wykonania map do celow projektowych

Wytyczenia budynków
i budowli

geoimpuls warszawa geodezja kobieta patrzaca przez przyrzad pomiarowy bez tla

Podziały i rozgraniczenia nieruchomości

geoimpuls warszawa geodezja mapa podzialowa

O firmie GEOimpuls

Nowoczesne i kompleksowe usługi geodezyjne

Jeśli interesują Państwa nowoczesne i kompleksowe usługi geodezyjne, współpraca z GEOimpuls to dobra decyzja. Jesteśmy zespołem doświadczonych geodetów wykonującym szeroką gamę usług dostosowanych do potrzeb naszych Klientów. Niezależnie od tego, do czego jest Państwu potrzebny dobry geodeta – zachęcamy do kontaktu.

geoimpuls warszawa geodezja przyrzad pomiarowy
geoimpuls warszawa geodezja

Zakres usług geodezyjnych, który realizujemy jest bardzo obszerny

Bez względu na to, czy zgłasza się do nas Klient indywidualny mający w planach budowę domu, czy duży inwestor oczekujący precyzyjnych pomiarów geodezyjnych – jesteśmy do dyspozycji.

Geodeta Pokrzywnica

Zespół profesjonalnych fachowców firmy Geoimpuls świadczy usługi geodezyjne w Pokrzywnicy i okolicznych miejscowościach, położonych na terenie województwa mazowieckiego, nieprzerwanie od 2008 roku na zlecenie klientów zarówno z sektora prywatnego, jak i biznesowego. Usługi geodezyjne, jakie oferujemy kontrahentom z Pokrzywnicy, są kompleksowe i dostosowane do różnych potrzeb inwestorów. Geodeci, działający w Pokrzywnicy, to wykwalifikowani specjaliści, wyróżniający się osobistym podejściem do wszystkich klientów.

Nawiązanie współpracy z naszą firmą to gwarancja rzetelnych świadczeń, terminowości, dokładności i atrakcyjnych cen usług geodezyjnych w Pokrzywnicy. Na wysoki standard obsługi wpływają również wykorzystywane do pomiarów narzędzia od renomowanych na rynku producentów oraz bogate doświadczenie geodetów z Pokrzywnicy, posiadających w swoim portfolio wsparcie geodezyjne projektów m.in. domów jednorodzinnych, sklepów wielkopowierzchniowych czy dróg.

Usługi geodezyjne Pokrzywnica

W zakres naszych kompetencji wchodzi m.in. sporządzanie map geodezyjnych terenów w PokrzywnicyMapa geodezyjna to dokument oparty na mapie zasadniczej, zawierający informacje na temat ukształtowania i ugruntowania danego terenu, znajdujących się na nim pomników przyrody lub innych obiektów budowlanych, określający dokładne granice działki, a także opisujący jej bezpośrednią okolicę.

Mapa geodezyjna działki w Pokrzywnicy jest jednym z podstawowych dokumentów, uprawniających inwestorów do realizowania planu budowy lub wprowadzania jakichkolwiek zmian na danym terenie. Mapa geodezyjna stanowi również podstawę prawną do podziału/scalenia nieruchomości, a także wpisu prawa własności do księgi wieczystej. Nasi geodeci, świadczący usługi geodezyjne w Pokrzywnicy i okolicznych miejscowościach, wykonują dokładne pomiary, a następnie na ich podstawie tworzą mapę geodezyjną działki w dwóch wersjach – papierowej oraz cyfrowej. Kompleksowość naszych działań sprawia, iż poza przygotowaniem dokumentacji, geodeci z Pokrzywnicy, jeśli pojawi się taka potrzeba, będą zdolni reprezentować Państwa firmę w w instytucjach urzędów administracji państwowej i samorządowej, co znacznie usprawni realizację wszystkich inwestycji.

Geodeci – Pokrzywnica

Zachęcamy do zapoznania się z katalogiem usług geodezyjnych, a także kontaktu w celu ustalenia szczegółów współpracy. Podczas rozmowy bądź spotkania omówimy indywidualne potrzeby i preferencje kontrahentów oraz na podstawie cennika świadczeń geodezyjnych w Pokrzywnicy, stworzymy zoptymalizowany i atrakcyjny kosztorys. Pozostajemy do Państwa dyspozycji i służymy pomocą w przypadku pojawienia się pytań.