4 powody
Dlaczego GEOimpuls

Doświadczenie

Jesteśmy geodetami z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży, a nasza firma działa od 2008 roku. Nie zaskoczy nas nawet najbardziej wymagające zlecenie.

Profesjonalizm

Działamy, wykorzystując innowacyjne metody pomiarowe i sprawdzone rozwiązania techniczne. Dzięki temu, każdą pracę wykonujemy najlepiej, jak to możliwe.

Precyzja

Dysponujemy najlepszym sprzętem do wykonywania pomiarów geodezyjnych, dzięki czemu nasze wyniki są bardzo dokładne.

Dobre ceny

Jeśli potrzebny Państwu dobry i tani geodeta, dobrze trafiłeś. Udowodnimy, że „dobrze” wcale nie musi znaczyć drogo.

Jakie usługi wykonujemy?

Zakres realizowanych przez GeoImpuls prac jest rozległy i obejmuje wszystkie standardowe geodezyjne usługi.

Wykonanie map do celów projektowych

geoimpuls warszawa geodezja wykonania map do celow projektowych

Wytyczenia budynków
i budowli

geoimpuls warszawa geodezja kobieta patrzaca przez przyrzad pomiarowy bez tla

Podziały i rozgraniczenia nieruchomości

geoimpuls warszawa geodezja mapa podzialowa

O firmie GEOimpuls

Nowoczesne i kompleksowe usługi geodezyjne

Jeśli interesują Państwa nowoczesne i kompleksowe usługi geodezyjne, współpraca z GEOimpuls to dobra decyzja. Jesteśmy zespołem doświadczonych geodetów wykonującym szeroką gamę usług dostosowanych do potrzeb naszych Klientów. Niezależnie od tego, do czego jest Państwu potrzebny dobry geodeta – zachęcamy do kontaktu.

geoimpuls warszawa geodezja przyrzad pomiarowy
geoimpuls warszawa geodezja

Zakres usług geodezyjnych, który realizujemy jest bardzo obszerny

Bez względu na to, czy zgłasza się do nas Klient indywidualny mający w planach budowę domu, czy duży inwestor oczekujący precyzyjnych pomiarów geodezyjnych – jesteśmy do dyspozycji.

Geodeta Wołomin

Usługi geodezyjne w Wołominie to oferta adresowana zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm oraz przedstawicieli sektora publicznego. Zajmujemy się przygotowywaniem opracowań geodezyjnych niezależnie od skali prowadzonej inwestycji. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, proponując klientom rozwiązania dostosowane do ich potrzeb oraz wymagań określonych przez obowiązujące przepisy.

Nasi geodeci w Wołominie zajmują się zarówno opracowywaniem map do celów projektowych, jak i wytyczaniem budynków czy też przygotowywaniem niezbędnej dokumentacji do scalenia bądź podziału nieruchomości. Wyróżnia nas terminowość oraz profesjonalizm, dzięki czemu macie państwo gwarancję, że wszystkie prace zostaną zrealizowane na najwyższym poziomie jakościowym, zgodnie z wcześniej założonym harmonogramem.

Geodeta Wołomin

Jakiego zakresu prac może podjąć się nasz geodeta w Wołominie? Realizujemy niemal wszystkie zlecenia związane z opracowaniami geodezyjnymi. Wśród nich kluczowe miejsce zajmuje mapa geodezyjna. W Wołominie sporządzamy ją zarówno na potrzeby przyszłej inwestycji, jako mapę do celów projektowych, jak i przy zamierzeniach związanych z podziałem czy scalaniem gruntów.

Co istotne, wszyscy geodeci posiadają uprawnienia, pozwalające na podpisywanie sporządzonej dokumentacji. Co oznacza to dla klienta? Opracowania, zgodnie z obowiązującymi przepisami, mogą być podstawą do ustalenia planu podziału nieruchomości czy też ujawnienia prawa własności w księgach wieczystych. Aby zminimalizować państwa zaangażowanie, zajmujemy się pozyskiwaniem niezbędnej dokumentacji z terenowych ośrodków geodezyjno – kartograficznych.

Geodeta Wołomin cennik

Zatrudniony przez nas geodeta w Wołominie ma cennik usług ustalany indywidualnie. Koszt jest zależny od rodzaju dokumentacji, jakiej państwo potrzebujecie, a także rozmiaru prowadzonej inwestycji. W ostatecznej wartości zlecenia mieści się także reprezentacja klientów przed urzędami, w tym pozyskanie map oraz innych dokumentów, niezbędnych do realizacji robót pomiarowych.

Zapraszamy do współpracy! Aby uzyskać szczegółową wycenę zlecenia, wystarczy skontaktować się z nami i przekazać podstawowe informacje dotyczące zakresu prac, jakie mamy zrealizować. Na ich podstawie przygotujemy ofertę, wraz z orientacyjnym terminem realizacji, na który ma wpływ między innymi czas oczekiwania na dokumenty, jakie pozyskujemy z państwowego zasobu geodezyjnego.