Geodezyjna obsługa nieruchomości Warszawa

Daj nam Impuls

Geodezyjna obsługa nieruchomości Warszawa

Od 2008 roku świadczymy dla naszych Klientów kompleksowe usługi geodezyjne. Oferujemy wykonanie wszelkich prac związanych z etapem wstępnym budowy, jak również samą realizacją procesu inwestycyjnego. Działamy, wykorzystując innowacyjne metody pomiarowe i sprawdzone rozwiązania techniczne.

Dysponujemy wysokiej klasy sprzętem, który gwarantuje dokładność i precyzję wykonywanych pomiarów. Zajmujemy się geodezyjną obsługą inwestycji polegających na wznoszeniu obiektów budownictwa ogólnego, budownictwa przemysłowego, komunikacji i innych urządzeń inżynieryjnych.

Prace geodezyjne

Przy większości inwestycji budowlanych, prace geodezyjne niezbędne są niemal na każdym etapie realizacji. Współpracę z Klientami rozpoczynamy od dokładnego pomiaru działek, na których mają być prowadzone prace, sporządzamy nowe mapy lub aktualizujemy już istniejące. Obsługujemy także inwestorów w zakresie formalno – prawnym, przygotowując niezbędne dokumenty do uzyskania pozwolenia na budowę lub zezwolenia na prowadzenie konkretnych prac.

Współpracujemy z Klientami także podczas prowadzenia przez nich inwestycji, dokonując koniecznych pomiarów określających miejsce posadowienia budynku czy wskazujących odkształcenia terenu.

Geodeta Warszawa

Przy realizacji każdego zamierzenia budowlanego niezbędne są specjalistyczne usługi geodety uprawnionego. Pomiary wykonujemy na najwyższym poziomie jakościowym, dbając o terminowość oraz dokładność wykonywanych prac. Posiadamy niezbędne uprawnienia, które pozwalają na sporządzanie dokumentacji respektowanej przez urzędy właściwe do wydawania stosownych pozwoleń lub zgód.

Geodeta w Warszawie będzie niezbędny przy realizacji prac związanych z budową domu, drogi czy rozbiórką nieruchomości. Współpracujemy z inwestorami prywatnymi, przedsiębiorcami oraz jednostkami administracji publicznej. Jeśli są Państwo zainteresowani szczegółami naszych usług lub chcecie zlecić wykonanie prac geodezyjnych – prosimy o kontakt. Wystarczy do nas zadzwonić lub napisać, by zapoznać się ze wszystkimi informacjami.

Warto nam zaufać – nasi geodeci to doświadczeni eksperci, którzy znają się nie tylko na pomiarach, ale i umieją rozmawiać ze wszystkimi stronami zainteresowanymi podziałem. Nawet w sytuacjach problematycznych, pomożemy wypracować zadowalający kompromis.