4 powody
Dlaczego GEOimpuls

Doświadczenie

Jesteśmy geodetami z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży, a nasza firma działa od 2008 roku. Nie zaskoczy nas nawet najbardziej wymagające zlecenie.

Profesjonalizm

Działamy, wykorzystując innowacyjne metody pomiarowe i sprawdzone rozwiązania techniczne. Dzięki temu, każdą pracę wykonujemy najlepiej, jak to możliwe.

Precyzja

Dysponujemy najlepszym sprzętem do wykonywania pomiarów geodezyjnych, dzięki czemu nasze wyniki są bardzo dokładne.

Dobre ceny

Jeśli potrzebny Państwu dobry i tani geodeta, dobrze trafiłeś. Udowodnimy, że „dobrze” wcale nie musi znaczyć drogo.

Jakie usługi wykonujemy?

Zakres realizowanych przez GeoImpuls prac jest rozległy i obejmuje wszystkie standardowe geodezyjne usługi.

Wykonanie map do celów projektowych

geoimpuls warszawa geodezja wykonania map do celow projektowych

Wytyczenia budynków
i budowli

geoimpuls warszawa geodezja kobieta patrzaca przez przyrzad pomiarowy bez tla

Podziały i rozgraniczenia nieruchomości

geoimpuls warszawa geodezja mapa podzialowa

O firmie GEOimpuls

Nowoczesne i kompleksowe usługi geodezyjne

Jeśli interesują Państwa nowoczesne i kompleksowe usługi geodezyjne, współpraca z GEOimpuls to dobra decyzja. Jesteśmy zespołem doświadczonych geodetów wykonującym szeroką gamę usług dostosowanych do potrzeb naszych Klientów. Niezależnie od tego, do czego jest Państwu potrzebny dobry geodeta – zachęcamy do kontaktu.

geoimpuls warszawa geodezja przyrzad pomiarowy
geoimpuls warszawa geodezja

Zakres usług geodezyjnych, który realizujemy jest bardzo obszerny

Bez względu na to, czy zgłasza się do nas Klient indywidualny mający w planach budowę domu, czy duży inwestor oczekujący precyzyjnych pomiarów geodezyjnych – jesteśmy do dyspozycji.

Geodeta Gongolina

Nasza firma działa w branży geodezji i kartografii nieprzerwanie od kilkunastu lat. Usługi geodezyjne świadczymy w Gongolie, a także okolicznych miastach w województwie mazowieckim. Działamy na zlecenie zarówno klientów z sektora prywatnego, jak i biznesowego. Wykonujemy pomiary pod budowę domów jednorodzinnych, sklepów wielkopowierzchniowych, dróg, budynków użyteczności publicznej i wielu innych. Rozmiar i rodzaj inwestycji nie ma dla nas znaczenia, dlatego możemy zagwarantować kompleksowe usługi geodezyjne w Gongolinie.

Pomiarami geodezyjnymi oraz przygotowywaniem dokumentów zajmuje się zespół naszych wykwalifikowanych i posiadających odpowiednie certyfikaty profesjonalistów, świadczących usługi w GongolinieGeodeci wyróżniają się rzetelnym, szczegółowym podejściem i umiejętnością wsłuchiwania się w potrzeby klientów, dzięki czemu współpraca przebiega w sposób sprawny i bezkonfliktowy. Decydując się na usługi geodezyjne w Gongolinie i okolicach, zyskają Państwo gwarancję terminowości i dokładności.

Usługi geodezyjne Gongolina

Wśród szerokiego przekroju usług geodezyjnych, jakie wykonujemy w Gongolinie i okolicznych miejscowościach, znajduje się przygotowanie map geodezyjnych do celów projektowych. Mapa geodezyjna terenu w Gongolinie oparta jest na mapie zasadniczej i stanowi jej wzbogaconą o kilka szczegółów wersję. Jakie informacje znajdują się w mapach geodezyjnych, sporządzanych przez geodetów w Gongolinie? Przede wszystkim wzmianki o ugruntowaniu i uzbrojeniu danego terenu, obecnych na nim pomników przyrody czy obiektów budowlanych, a także dokładne zaznaczenie granic nieruchomości oraz jej bezpośredniej okolicy.

Wykonanie mapy geodezyjnej działki w Gongolinie zleca się geodetom z kilku powodów – chcąc wprowadzić na terenie jakiekolwiek zmiany, szykując się do realizacji założeń projektowych, związanych z budową obiektu budowlanego, w celu scalenia/podziału działki czy chęci uregulowania prawa własności i wpisu do księgi wieczystej. Warto zaznaczyć, że przygotowaniem mapy geodezyjnej w Gongolinie może zająć się tylko zespół geodetów, który posiada odpowiednie uprawnienia.

Geodeta Gongolina – cennik

Cennik naszych usług geodezyjnych, wykonywanych w Gongolinie i okolicach, jest bardzo atrakcyjny. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, dopasowując świadczenia do preferencji kontrahentów, a także tworząc zoptymalizowaną wycenę usługi, co czyni ją jeszcze bardziej konkurencyjną. Zapraszamy do zapoznania się z usługami geodezyjnymi w Gongolinie, a także kontaktu.