4 powody
Dlaczego GEOimpuls

Doświadczenie

Jesteśmy geodetami z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży, a nasza firma działa od 2008 roku. Nie zaskoczy nas nawet najbardziej wymagające zlecenie.

Profesjonalizm

Działamy, wykorzystując innowacyjne metody pomiarowe i sprawdzone rozwiązania techniczne. Dzięki temu, każdą pracę wykonujemy najlepiej, jak to możliwe.

Precyzja

Dysponujemy najlepszym sprzętem do wykonywania pomiarów geodezyjnych, dzięki czemu nasze wyniki są bardzo dokładne.

Dobre ceny

Jeśli potrzebny Państwu dobry i tani geodeta, dobrze trafiłeś. Udowodnimy, że „dobrze” wcale nie musi znaczyć drogo.

Jakie usługi wykonujemy?

Zakres realizowanych przez GeoImpuls prac jest rozległy i obejmuje wszystkie standardowe geodezyjne usługi.

Wykonanie map do celów projektowych

geoimpuls warszawa geodezja wykonania map do celow projektowych

Wytyczenia budynków
i budowli

geoimpuls warszawa geodezja kobieta patrzaca przez przyrzad pomiarowy bez tla

Podziały i rozgraniczenia nieruchomości

geoimpuls warszawa geodezja mapa podzialowa

O firmie GEOimpuls

Nowoczesne i kompleksowe usługi geodezyjne

Jeśli interesują Państwa nowoczesne i kompleksowe usługi geodezyjne, współpraca z GEOimpuls to dobra decyzja. Jesteśmy zespołem doświadczonych geodetów wykonującym szeroką gamę usług dostosowanych do potrzeb naszych Klientów. Niezależnie od tego, do czego jest Państwu potrzebny dobry geodeta – zachęcamy do kontaktu.

geoimpuls warszawa geodezja przyrzad pomiarowy
geoimpuls warszawa geodezja

Zakres usług geodezyjnych, który realizujemy jest bardzo obszerny

Bez względu na to, czy zgłasza się do nas Klient indywidualny mający w planach budowę domu, czy duży inwestor oczekujący precyzyjnych pomiarów geodezyjnych – jesteśmy do dyspozycji.

Geodeta Łomianki

Klientom indywidualnym oraz przedstawicielom sektora biznesowego oferujemy kompleksowe usługi geodezyjne w Łomiankach. Obsługujemy każdą inwestycję, współpracując także z deweloperami, realizującymi duże zamierzenia budowlane. Zapewniamy także obsługę osób prywatnych, związaną z tyczeniem budynków, podziałem nieruchomości czy przygotowywaniem map geodezyjnych.

Każdy geodeta w Łomiankach, którego zatrudniamy, posiada niezbędne uprawnienia. Jest to dla państwa gwarancja rzetelnego i zgodnego z prawem opracowania dokumentacji. Mapy, podpisane przez geodetę uprawnionego, mogą zostać wprowadzone do obrotu prawnego i stać się podstawą do uzyskania decyzji o podziale nieruchomości, wyznaczenia granic czy wpisu w księgach wieczystych poświadczającego własność.

Mapa geodezyjna Łomianki

Oferujemy kompleksowe opracowanie dokumentacji, w skład której wchodzi mapa geodezyjna w Łomiankach. Jest ona niezbędna do przygotowania projektu architektonicznego, uzyskania pozwolenia na budowę, wyznaczenia i ujawnienia granic, scalenia lub podziału nieruchomości. Kierując się naszym wieloletnim doświadczeniem, podejmujemy się przygotowania map do różnych celów, także tych o skomplikowanym charakterze.

Nasi geodeci w Łomiankach wyposażeni są w profesjonalny sprzęt pomiarowy, umożliwiający sprawne wykonanie czynności terenowych, czyli zwymiarowanie działek. Wszystkie prace zgłaszane są w miejscowym ośrodku geodezyjno – kartograficznym. Naszych klientów reprezentujemy przed urzędami wszystkich szczebli, pozyskując w ich imieniu niezbędną dokumentację, służącą do przygotowania zamówionej mapy.

Geodeta Łomianki cennik

aki nasz geodeta w Łomiankach ma cennik? Wartość usługi szacowana jest indywidualnie. Na ostateczny koszt prac geodezyjnych ma wpływ między innymi ich rodzaj, zakres oraz skala prowadzonej inwestycji. Geodeta, po zapoznaniu się z posiadaną przez klienta dokumentacją, przygotowuje szczegółową ofertę cenową, obejmującą pełny zakres prac. Propozycję poznają państwo już podczas pierwszego spotkania z naszym przedstawicielem.

Zapraszamy do współpracy! W razie jakichkolwiek pytań w sprawie oferty usług geodezyjnych – zachęcamy do kontaktu. Zapewniamy profesjonalną i terminową obsługę każdej inwestycji, prowadzoną przez doświadczonych specjalistów. Klientom gwarantujemy również pełną informację o stanie ich sprawy, który uzależniony jest między innymi od terminów wydania decyzji administracyjnych przez właściwe urzędy.