4 powody
Dlaczego GEOimpuls

Doświadczenie

Jesteśmy geodetami z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży, a nasza firma działa od 2008 roku. Nie zaskoczy nas nawet najbardziej wymagające zlecenie.

Profesjonalizm

Działamy, wykorzystując innowacyjne metody pomiarowe i sprawdzone rozwiązania techniczne. Dzięki temu, każdą pracę wykonujemy najlepiej, jak to możliwe.

Precyzja

Dysponujemy najlepszym sprzętem do wykonywania pomiarów geodezyjnych, dzięki czemu nasze wyniki są bardzo dokładne.

Dobre ceny

Jeśli potrzebny Państwu dobry i tani geodeta, dobrze trafiłeś. Udowodnimy, że „dobrze” wcale nie musi znaczyć drogo.

Jakie usługi wykonujemy?

Zakres realizowanych przez GeoImpuls prac jest rozległy i obejmuje wszystkie standardowe geodezyjne usługi.

Wykonanie map do celów projektowych

geoimpuls warszawa geodezja wykonania map do celow projektowych

Wytyczenia budynków
i budowli

geoimpuls warszawa geodezja kobieta patrzaca przez przyrzad pomiarowy bez tla

Podziały i rozgraniczenia nieruchomości

geoimpuls warszawa geodezja mapa podzialowa

O firmie GEOimpuls

Nowoczesne i kompleksowe usługi geodezyjne

Jeśli interesują Państwa nowoczesne i kompleksowe usługi geodezyjne, współpraca z GEOimpuls to dobra decyzja. Jesteśmy zespołem doświadczonych geodetów wykonującym szeroką gamę usług dostosowanych do potrzeb naszych Klientów. Niezależnie od tego, do czego jest Państwu potrzebny dobry geodeta – zachęcamy do kontaktu.

geoimpuls warszawa geodezja przyrzad pomiarowy
geoimpuls warszawa geodezja

Zakres usług geodezyjnych, który realizujemy jest bardzo obszerny

Bez względu na to, czy zgłasza się do nas Klient indywidualny mający w planach budowę domu, czy duży inwestor oczekujący precyzyjnych pomiarów geodezyjnych – jesteśmy do dyspozycji.

Geodeta Piastów

Nasza firma działa w branży od ponad 10 lat, świadcząc kompleksowe usługi geodezyjne w Piastowie i okolicach. Zajmujemy się wykonywaniem pomiarów terenu, a także kompletowaniem niezbędnej dokumentacji do przyszłych inwestycji budowlanych. Współpracujemy z klientami indywidualnymi i biznesowymi, bez względu na skalę działań. Portfolio usług geodezyjnych wykonanych przez Geoimpuls zawiera zarówno niewielkie zlecenia, jak i bardziej wymagające pomiary wykonane na potrzeby budowy wielkopowierzchniowych nieruchomości czy dróg. Geodeci Geoimpuls z Piastowa i okolic są specjalistami w swoim fachu, na co składa się wieloletnie doświadczenie, systematycznie poszerzana wiedza oraz zdobycie niezbędnych do przeprowadzania pomiarów geodezyjnych uprawnień i certyfikatów. Wszystkie te aspekty stanowią  gwarancję dokładnych i rzetelnie wykonanych badań przez Geoimpuls, popartych znajomością przepisów prawa.

Mapa geodezyjna Piastów

Mapa geodezyjna to jeden z wielu dokumentów, którego pozyskanie jest wymagane przed przystąpieniem do wykonywania realizacji deweloperskich. Sporządzenie mapy geodezyjnej ułatwia także w scalaniu lub dzieleniu danej nieruchomości. Z uwagi na przepisy prawa budowlanego, mapę geodezyjną może stworzyć tylko i wyłącznie osoba do tego uprawniona, dlatego dobrze jest zlecić ją specjalistom z Geoimpuls.

Geodeta Piastów – cennik

Cenimy sobie indywidualne podejście do każdego klienta, dlatego wychodzimy z propozycją stworzenia zoptymalizowanego kosztorysu danego zlecenia. Usługi geodezyjne różnią się bowiem zakresem potrzebnych do przeprowadzenia prac oraz poziomem trudności. Wiele zależy także od rozmiarów badanego terenu, dlatego jesteśmy elastyczni i dostosowujemy się do Państwa potrzeb.

Geodeci Piastów

Firma Geoimpuls, świadcząca usługi geodezyjne w Piastowie i okolicach, służy pomocą i gotowa jest odpowiedzieć na wszystkie nurtujące Państwa pytania. Zapewniamy profesjonalną obsługę, terminowość oraz atrakcyjne ceny. Zadowolenie naszych klientów potwierdza, że usługi geodezyjne wykonujemy z pasją i starannością. Zapraszamy do kontaktu i współpracy!