4 powody
Dlaczego GEOimpuls

Doświadczenie

Jesteśmy geodetami z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży, a nasza firma działa od 2008 roku. Nie zaskoczy nas nawet najbardziej wymagające zlecenie.

Profesjonalizm

Działamy, wykorzystując innowacyjne metody pomiarowe i sprawdzone rozwiązania techniczne. Dzięki temu, każdą pracę wykonujemy najlepiej, jak to możliwe.

Precyzja

Dysponujemy najlepszym sprzętem do wykonywania pomiarów geodezyjnych, dzięki czemu nasze wyniki są bardzo dokładne.

Dobre ceny

Jeśli potrzebny Państwu dobry i tani geodeta, dobrze trafiłeś. Udowodnimy, że „dobrze” wcale nie musi znaczyć drogo.

Jakie usługi wykonujemy?

Zakres realizowanych przez GeoImpuls prac jest rozległy i obejmuje wszystkie standardowe geodezyjne usługi.

Wykonanie map do celów projektowych

geoimpuls warszawa geodezja wykonania map do celow projektowych

Wytyczenia budynków
i budowli

geoimpuls warszawa geodezja kobieta patrzaca przez przyrzad pomiarowy bez tla

Podziały i rozgraniczenia nieruchomości

geoimpuls warszawa geodezja mapa podzialowa

O firmie GEOimpuls

Nowoczesne i kompleksowe usługi geodezyjne

Jeśli interesują Państwa nowoczesne i kompleksowe usługi geodezyjne, współpraca z GEOimpuls to dobra decyzja. Jesteśmy zespołem doświadczonych geodetów wykonującym szeroką gamę usług dostosowanych do potrzeb naszych Klientów. Niezależnie od tego, do czego jest Państwu potrzebny dobry geodeta – zachęcamy do kontaktu.

geoimpuls warszawa geodezja przyrzad pomiarowy
geoimpuls warszawa geodezja

Zakres usług geodezyjnych, który realizujemy jest bardzo obszerny

Bez względu na to, czy zgłasza się do nas Klient indywidualny mający w planach budowę domu, czy duży inwestor oczekujący precyzyjnych pomiarów geodezyjnych – jesteśmy do dyspozycji.

Geodeta Żabia Wola

Usługi geodezyjne w Żabiej Woli adresujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Współpracujemy przy inwestycjach o różnej skali, prowadząc kompleksowo wszelkie sprawy geodezyjne. Wyróżnikiem naszej oferty jest doświadczony zespół geodetów, posiadających niezbędne uprawnienia państwowe. To gwarancja, że opracowana przez nas dokumentacja będzie mogła być wykorzystana do uzyskania wpisu własności czy podziału nieruchomości.

Nasi geodeci w Żabiej Woli współpracują również z osobami, które zamierzają rozpocząć budowę. Wówczas opracowujemy niezbędne mapy, stanowiące podstawę do przygotowania projektu architektonicznego, a w konsekwencji uzyskanie pozwolenia na budowę. Precyzyjny sprzęt pomiarowy oraz nasze wieloletnie doświadczenie sprawiają, że podejmujemy się także realizacji skomplikowanych prac geodezyjnych.

Mapa geodezyjna Żabia Wola

Podstawowym opracowaniem, jakie przygotowujemy zarówno dla osób indywidualnych, jak i klientów biznesowych, jest mapa geodezyjnaŻabia Wola oraz okoliczne miejscowości to obszar, który obsługujemy kompleksowo. W imieniu inwestora pozyskujemy niezbędną dokumentację, a także reprezentujemy go przed urzędami administracji samorządowej różnych szczebli.

Nasz geodeta w Żabiej Woli prowadzi wszystkie prace pomiarowe niezwłocznie od zgłoszenia robót we właściwym ośrodku kartograficznym. Wiemy, jak istotny jest dla naszych klientów czas, dlatego też wyróżnia nas terminowość i realizacja zleceń zgodnie z wcześniej przyjętym harmonogramem. Dzięki temu możliwe jest precyzyjne planowanie poszczególnych etapów przyszłej inwestycji.

Geodeta Żabia Wola cennik

Geodeta w Żabiej Woli ma cennik kształtowany indywidualnie, w zależności od rozmiaru inwestycji, zakresu opracowania oraz stopnia jego skomplikowania. Szczegółową ofertę przedstawiamy klientom po poznaniu podstawowych informacji związanych ze zleceniem, a także zapoznaniem się z posiadaną przez inwestora dokumentacją. Na tej podstawie możemy również oszacować czas, jaki będzie niezbędny do przygotowania oczekiwanego opracowania.

Zapraszamy do współpracy! Aby dowiedzieć się więcej o zakresie usług oraz umówić się na wstępne spotkania z naszym geodetą w Żabiej Woli, wystarczy skontaktować się z biurem Geoimpuls. Państwa inwestycję będzie prowadził wyznaczony pracownik, co znacznie usprawnia komunikację i przekazywane bieżących informacji o etapie postępowania. Czas realizacji usługi uzależniony jest między innymi od oczekiwania na pozyskanie niezbędnej dokumentacji z ośrodka kartograficznego, o czym uprzedzamy klientów na początku współpracy.