4 powody
Dlaczego GEOimpuls

Doświadczenie

Jesteśmy geodetami z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży, a nasza firma działa od 2008 roku. Nie zaskoczy nas nawet najbardziej wymagające zlecenie.

Profesjonalizm

Działamy, wykorzystując innowacyjne metody pomiarowe i sprawdzone rozwiązania techniczne. Dzięki temu, każdą pracę wykonujemy najlepiej, jak to możliwe.

Precyzja

Dysponujemy najlepszym sprzętem do wykonywania pomiarów geodezyjnych, dzięki czemu nasze wyniki są bardzo dokładne.

Dobre ceny

Jeśli potrzebny Państwu dobry i tani geodeta, dobrze trafiłeś. Udowodnimy, że „dobrze” wcale nie musi znaczyć drogo.

Jakie usługi wykonujemy?

Zakres realizowanych przez GeoImpuls prac jest rozległy i obejmuje wszystkie standardowe geodezyjne usługi.

Wykonanie map do celów projektowych

geoimpuls warszawa geodezja wykonania map do celow projektowych

Wytyczenia budynków
i budowli

geoimpuls warszawa geodezja kobieta patrzaca przez przyrzad pomiarowy bez tla

Podziały i rozgraniczenia nieruchomości

geoimpuls warszawa geodezja mapa podzialowa

O firmie GEOimpuls

Nowoczesne i kompleksowe usługi geodezyjne

Jeśli interesują Państwa nowoczesne i kompleksowe usługi geodezyjne, współpraca z GEOimpuls to dobra decyzja. Jesteśmy zespołem doświadczonych geodetów wykonującym szeroką gamę usług dostosowanych do potrzeb naszych Klientów. Niezależnie od tego, do czego jest Państwu potrzebny dobry geodeta – zachęcamy do kontaktu.

geoimpuls warszawa geodezja przyrzad pomiarowy
geoimpuls warszawa geodezja

Zakres usług geodezyjnych, który realizujemy jest bardzo obszerny

Bez względu na to, czy zgłasza się do nas Klient indywidualny mający w planach budowę domu, czy duży inwestor oczekujący precyzyjnych pomiarów geodezyjnych – jesteśmy do dyspozycji.

Geodeta Tarczyn

Poszukują państwo kompleksowej obsługi inwestycji? Nasz geodeta w Tarczynie zajmie się wszystkimi kwestiami związanymi z opracowaniem niezbędnej dokumentacji, niezależnie od charakteru prowadzonego zamierzenia budowlanego. Jesteśmy zespołem doświadczonych geodetów, realizujących zlecenia zarówno na rzecz klientów indywidualnych, biznesowych, jak i instytucji sektora finansów publicznych.

Co istotne, nasi geodeci w Tarczynie posiadają niezbędne uprawnienia, pozwalające na zatwierdzanie przygotowanej dokumentacji. Dzięki temu mapy mogą być wprowadzane do obrotu prawnego, stanowiąc podstawę do dokonania podziału nieruchomości, czy uzyskania wpisu własności w księdze wieczystej. Obsługujemy inwestycje niewielkie, obejmujące na przykład budowę domu jednorodzinnego, jak i zamierzenia o znacznej skali, takie jak wznoszenie budynków wielorodzinnych czy usługowo – handlowych.

Usługi geodezyjne Tarczyn

Jakie usługi geodezyjne w Tarczynie oferujemy? Zapewniamy pełen zakres obsługi każdej inwestycji. W imieniu klienta występujemy o niezbędną dokumentację znajdującą się w zasobach lokalnego ośrodka kartograficznego, dokonujemy zgłoszenia robót geodezyjnych, wykonujemy pomiary oraz opracowujemy mapy do różnych celów. W katalogu usług mamy także tyczenie budynków, podział oraz scalanie nieruchomości czy też wznawianie lub ustalanie granic.

Mapa geodezyjna w Tarczynie, jaką przygotowujemy, jest opracowaniem niezbędnym do przygotowania projektu architektonicznego, a w konsekwencji uzyskania pozwolenia na budowę. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem pomiarowym, który zapewnia wysoką precyzję, a także znacznie przyspiesza prowadzone prace terenowe. Wszystkie opracowania przygotowywane są w formatach wymaganych przez urzędy administracji samorządowej, a mapy do celów projektowych przekazujemy także w wersji elektronicznej, co jest wygodnym rozwiązaniem dla architektów opracowujących projekt budowlany.

 

Geodeta Tarczyn cennik

Jaki nasz geodeta w Tarczynie ma cennik? Kosztorys prac szacujemy na podstawie informacji przekazanych przez inwestora. Niezbędne jest więc poznanie zakresu opracowania, jakie mamy przygotować, a tym samym skali zamierzenia budowlanego. Na wstępnym etapie współpracy analizujemy także posiadaną przez klienta dokumentację, określając, między innymi czas niezbędny do realizacji usługi.

W razie pytań dotyczących oferty oraz zakresu prac, jakie wykonujemy, zachęcamy do kontaktu z naszym biurem. Podczas wstępnej rozmowy będziemy mogli poznać państwa oczekiwania w zakresie opracowania geodezyjnego, a tym samym przygotować propozycję cenową. Działamy w oparciu o wcześniej ustalony harmonogram, co znacznie ułatwia planowanie poszczególnych etapów inwestycji.