4 powody
Dlaczego GEOimpuls

Doświadczenie

Jesteśmy geodetami z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży, a nasza firma działa od 2008 roku. Nie zaskoczy nas nawet najbardziej wymagające zlecenie.

Profesjonalizm

Działamy, wykorzystując innowacyjne metody pomiarowe i sprawdzone rozwiązania techniczne. Dzięki temu, każdą pracę wykonujemy najlepiej, jak to możliwe.

Precyzja

Dysponujemy najlepszym sprzętem do wykonywania pomiarów geodezyjnych, dzięki czemu nasze wyniki są bardzo dokładne.

Dobre ceny

Jeśli potrzebny Państwu dobry i tani geodeta, dobrze trafiłeś. Udowodnimy, że „dobrze” wcale nie musi znaczyć drogo.

Jakie usługi wykonujemy?

Zakres realizowanych przez GeoImpuls prac jest rozległy i obejmuje wszystkie standardowe geodezyjne usługi.

Wykonanie map do celów projektowych

geoimpuls warszawa geodezja wykonania map do celow projektowych

Wytyczenia budynków
i budowli

geoimpuls warszawa geodezja kobieta patrzaca przez przyrzad pomiarowy bez tla

Podziały i rozgraniczenia nieruchomości

geoimpuls warszawa geodezja mapa podzialowa

O firmie GEOimpuls

Nowoczesne i kompleksowe usługi geodezyjne

Jeśli interesują Państwa nowoczesne i kompleksowe usługi geodezyjne, współpraca z GEOimpuls to dobra decyzja. Jesteśmy zespołem doświadczonych geodetów wykonującym szeroką gamę usług dostosowanych do potrzeb naszych Klientów. Niezależnie od tego, do czego jest Państwu potrzebny dobry geodeta – zachęcamy do kontaktu.

geoimpuls warszawa geodezja przyrzad pomiarowy
geoimpuls warszawa geodezja

Zakres usług geodezyjnych, który realizujemy jest bardzo obszerny

Bez względu na to, czy zgłasza się do nas Klient indywidualny mający w planach budowę domu, czy duży inwestor oczekujący precyzyjnych pomiarów geodezyjnych – jesteśmy do dyspozycji.

Geodeta Słabomierz

Nasza firma świadczy usługi geodezyjne dla klientów indywidualnych i biznesowych na terenie Słabomierza oraz okolicznych miejscowości w województwie mazowieckim. Działamy na rynku geodezyjnym od 2008 roku, stale poszerzając grono zadowolonych z usług kontrahentów. Oferujemy kompleksowe świadczenia, obejmujące przygotowywanie dokumentów, a także pomiary m.in. pod budowę domów jednorodzinnych, sklepów wielkopowierzchniowych, obiektów użyteczności publicznej czy dróg.

Usługi geodezyjne w Słabomierzu i okolicach wykonywane są przez doświadczonych i profesjonalnych fachowców, posiadających odpowiednie kwalifikacje. Na wysoki standard oferowanych przez naszą firmę usług geodezyjnych w Słabomierzu wpływa nie tylko doskonałe przygotowanie merytoryczne pracowników, ale również profesjonalne narzędzia od renomowanych na rynku producentów, zapewniające dokładność pomiarów. Nawiązanie współpracy z Geoimpuls to gwarancja rzetelnych i terminowych świadczeń.

Usługi geodezyjne Słabomierz

Zakres naszych działań jest szeroki. Jedną z usług geodezyjnych, jakie oferujemy klientom ze Słabomierza i okolicznych miejscowości, jest sporządzenie mapy geodezyjnej do celów projektowych. Mapa geodezyjna oparta jest na mapie zasadniczej i stanowi jej zaktualizowaną wersję. W mapie geodezyjnej zawarte są informacje na temat ukształtowania danego terenu, jego ugruntowania, obecności na działce pomników przyrody oraz obiektów budowlanych. Mapa geodezyjna terenu w Słabomierzu określa również dokładne granice działki.

Zlecenie wykonania mapy geodezyjnej geodetom ze Słabomierza jest koniecznością, gdy planują Państwo przeprowadzić jakiekolwiek zmiany na danym terenie, scalić lub podzielić nieruchomość, a także wnioskować o wpisanie prawa własności do księgi wieczystej. Przygotowane przez nas mapy geodezyjne sporządzane są w dwóch wersjach – papierowej oraz cyfrowej. Oprócz opracowania mapy geodezyjnej działki w Słabomierzu, geodeci zajmą się również kompletowaniem niezbędnej dokumentacji, będąc w stałym kontakcie z ośrodkiem geodezyjno-kartograficznym.

Geodeci Słabomierz

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty, przykładowymi realizacjami oraz zdobytymi referencjami. Ceniąc sobie indywidualne podejście, kosztorys usług geodezyjnych w Słabomierzu jest optymalizowany i przygotowywany w oparciu o indywidualne wytyczne zlecenia. Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia warunków współpracy. Podczas rozmowy chętnie udzielimy odpowiedzi na nurtujące pytania i wątpliwości, jeśli takowe się pojawią.