4 powody
Dlaczego GEOimpuls

Doświadczenie

Jesteśmy geodetami z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży, a nasza firma działa od 2008 roku. Nie zaskoczy nas nawet najbardziej wymagające zlecenie.

Profesjonalizm

Działamy, wykorzystując innowacyjne metody pomiarowe i sprawdzone rozwiązania techniczne. Dzięki temu, każdą pracę wykonujemy najlepiej, jak to możliwe.

Precyzja

Dysponujemy najlepszym sprzętem do wykonywania pomiarów geodezyjnych, dzięki czemu nasze wyniki są bardzo dokładne.

Dobre ceny

Jeśli potrzebny Państwu dobry i tani geodeta, dobrze trafiłeś. Udowodnimy, że „dobrze” wcale nie musi znaczyć drogo.

Jakie usługi wykonujemy?

Zakres realizowanych przez GeoImpuls prac jest rozległy i obejmuje wszystkie standardowe geodezyjne usługi.

Wykonanie map do celów projektowych

geoimpuls warszawa geodezja wykonania map do celow projektowych

Wytyczenia budynków
i budowli

geoimpuls warszawa geodezja kobieta patrzaca przez przyrzad pomiarowy bez tla

Podziały i rozgraniczenia nieruchomości

geoimpuls warszawa geodezja mapa podzialowa

O firmie GEOimpuls

Nowoczesne i kompleksowe usługi geodezyjne

Jeśli interesują Państwa nowoczesne i kompleksowe usługi geodezyjne, współpraca z GEOimpuls to dobra decyzja. Jesteśmy zespołem doświadczonych geodetów wykonującym szeroką gamę usług dostosowanych do potrzeb naszych Klientów. Niezależnie od tego, do czego jest Państwu potrzebny dobry geodeta – zachęcamy do kontaktu.

geoimpuls warszawa geodezja przyrzad pomiarowy
geoimpuls warszawa geodezja

Zakres usług geodezyjnych, który realizujemy jest bardzo obszerny

Bez względu na to, czy zgłasza się do nas Klient indywidualny mający w planach budowę domu, czy duży inwestor oczekujący precyzyjnych pomiarów geodezyjnych – jesteśmy do dyspozycji.

Geodeta Podkowa Leśna

Geoimpuls świadczy kompleksowe usługi geodezyjne w Podkowie Leśnej niezależnie od skali inwestycji, współpracując zarówno z klientami indywidualnymi jak i biznesowymi. Posiadamy nowoczesny sprzęt pomiarowy, wieloletnie doświadczenie zdobywane od 2008 roku, a także dużą, stale poszerzaną wiedzę z branży geodezyjnej. Nasi geodeci z Podkowy Leśnej działają kompleksowo, dlatego oprócz pomiarów opracowują również niezbędną dokumentację, potrzebną do przeprowadzenia inwestycji. 

Geodeci z Podkowy Leśnej, którzy uzupełniają skład Geoimpuls, posiadają wszystkie uprawnienia do przeprowadzania czynności geodezyjnych. Z tego powodu stworzone przez nich mapy geodezyjne mogą zostać wprowadzone do obrotu prawnego i stanowić podstawę do podziału nieruchomości lub wpisu w księgach wieczystych. Usługi geodezyjne naszej firmy działającej w Podkowie Leśnej i okolicach, oprócz badań, zawierają także możliwość reprezentowania Państwa interesów przed urzędami administracyjnymi czy samorządowymi.

Mapa geodezyjna Podkowa Leśna

Mapa geodezyjna zawiera dane z ewidencji gruntów i budynków oraz informacje o ukształtowaniu, zagospodarowaniu oraz uzbrojeniu badanego terenu. Sporządzenie mapy jest niezbędne do przygotowania projektu inwestycji czy podziału nieruchomości. Geoimpuls tworzy pomiary terenu i mapy geodezyjne w Podkowie Leśnej zgodnie z obowiązującymi przepisami, dzięki czemu mają Państwo gwarancję, iż wykonana usługa będzie wysokiej jakości. Geodeci z Podkowy Leśnej dokonują pomiarów wykorzystując nowoczesny i profesjonalny sprzęt, a prace są zgłoszone w ośrodku geodezyjno – kartograficznym. 

Geodeta Podkowa Leśna cennik

Cennik usług geodezyjnych Geoimpuls w Podkowie Leśnej jest konkurencyjny i stanowi nasz duży atut, co potwierdza zadowolenie klientów. Cenimy sobie indywidualne podejście, dlatego koszt usługi opieramy o dostępne wytyczne, jak chociażby rodzaj i wielkość badanego terenu i stopień skomplikowania wykonywanych czynności. Choć dysponujemy cennikiem stałym, zawsze staramy się dopasować koszty usług geodezyjnych do zlecenia, całkowicie optymalizując Państwa inwestycje. 

Geodeci Podkowa Leśna

Specjaliści z Geoimpuls zapraszają do kontaktu mieszkańców Podkowy Leśnej i okolic w celu ustalenia szczegółów usługi, stworzenia kosztorysu oraz poznania odpowiedzi na nurtujące  Państwa pytania z zakresu usług geodezyjnych. Dla Państwa komfortu – kontakt możliwy jest zarówno drogą mailową jak i telefoniczną. Jesteśmy do dyspozycji i zachęcamy do podjęcia współpracy.